Reklama
Reklama

gwiazdy

11.01.2017

To co zrobili Michał Pazdan i Ewa Chodakowska jest niesamowite! Tak właśnie wygląda poczucie humoru!

To co zrobili Michał Pazdan i Ewa Chodakowska jest niesamowite! Tak właśnie wygląda poczucie humoru! źródło: Instagram www.instagram.com/chodakowskaewa, Twitter www.twitter.com/pazdekk

Te filmiki po prostu musicie zobaczyć!

Aga Szymczak

Reklama

To, że Ewa Chodakowska ma poczucie humoru wiemy nie od dziś. Zresztą nie raz mogliśmy zobaczyć na jej profilu na Instagramie jak śmieje się z hejtów i nic sobie z nich nie robi. Michał Pazdan należy również do grupy osób z wielkim dystansem do siebie. Bo chociaż na co dzień jest bardzo skromnym facetem, czasem na jego Facebooku możemy zobaczyć śmieszne memy z jego udziałem w roli głównej. Chyba każdy z nas widział te, w których Cristiano Ronaldo boi się naszego obrońcy. Jest jeszcze jedna rzecz, która łączy piłkarza i trenerkę. Oboje są ambasadorami marki Adidas. Tuż przed świętami w Warszawie w Złotych Tarasach został otwarty zupełnie nowy sklep marki. Z tej okazji team Adidasa postanowił zrobić coś dla swoich klientów i na wielkich ekranach przybyli do sklepu mogli zobaczyć postać Ewy Chodakowskiej i Michała Pazdana. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ambasadorzy rozmawiali z zupełnie nieświadomymi klientami. Co więcej oni nie tylko rozmawiali, ale także kazali im ćwiczyć i tym samym zachęcali ich do aktywności fizycznej. 

 

Po krótkiej chwili Ewa i Michał dosłownie wyskakiwali zza ekranu tym samym robiąc ogromną niespodziankę klientom sklepu. Na filmikach widać prawdziwe emocje, które towarzyszyły wkręconym osobom. Niektóre tak się wzruszyły, że na ich twarzach pojawiły się łzy. Na zakończenie akcji każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z idolem, a także dostać mały upominek z autografem. 

 

Filmiki obejrzano już ponad 750 tysięcy razy! Jeżeli jeszcze ich nie widzieliście, koniecznie zobaczcie!

 

 

 

ZOBACZ TEŻ: Reklama Adidasa to prawdziwy wyciskacz łez!

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!