Reklama
Reklama

gwiazdy

10.01.2017

Jest pierwsze wspólne oświadczenie Angeliny Jolie i Brada Pitta w sprawie rozwodu!

Jest pierwsze wspólne oświadczenie Angeliny Jolie i Brada Pitta w sprawie rozwodu! źródło: www.fameflynet.com

Na coś takiego czekaliśmy miesiącami! Co powiedzieli?

Julia Berg

Reklama

Tym rozstaniem żył cały świat. Angelina Jolie i Brad Pitt - najpiękniejsza para show-biznesu, najprzystojniejszy aktor i najbardziej pożądana aktorka, ogłosili swoje rozstanie we wrześniu 2016 roku.

Inicjatorką całego zajścia była aktorka, która w zeszłym roku złożyła pozew rozwodowy, i która od tamtego czasu stara się unikać mediów i publicznego wypowiadania się na ten temat (z wyjątkiem kilku oficjalnych oświadczeń).

 

Brad Pitt całe rozstanie znosi jednak o wiele gorzej - to właśnie w jego kierunku padły najgorsze zarzuty i to on został pozbawiony stałej opieki nad ich sześciorgiem dzieci.

Od czasu oficjalnego rozstania, pojawiło się już kilka oświadczeń wydawanych przez aktorów, którzy za każdym razem zabierali głos oddzielnie.

 

Tym razem sprawa ma się nieco inaczej i Brad wraz z Angeliną postanowili wydać publiczne, wspólne oświadczenie na temat przebiegu ich sprawy rozwodowej oraz stosunków między nimi i dziećmi.

W liście można doszukać się informacji dotyczących tego, iż cała sprawa będzie miała tajny charakter, rozpatrywana będzie przez prywatnego sędziego, a żadne szczegóły nie będą przedostawały się do opinii publicznej.

Aktorzy zapewnili również, że zamierzają współpracować ze sobą i sprawnie rozwiązywać wszelkie kwestie dotyczące dzieci. Podkreślili, że ich dobro jest dla nich najważniejsze i wszystkie działania, które będą podejmować w żadnym wypadku nie będą narażać ich pociech na niepotrzebny stres...

 

A my wciąż nie możemy się pogodzić z tym, że się rozstali i ostatecznie przekreślili nadzieje wszystkich ludzi na świecie, że takie pary mogą kochać się aż do grobowej deski!

 

 

ZOBACZ: Channing Tatum pochwalił się niezwykle zmysłowym zdjęciem żony! (UWAGA 18+)

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!