Reklama
Reklama

gwiazdy

09.01.2017

Dlaczego blogerki wspierają WOŚP?

Dlaczego blogerki wspierają WOŚP?

I Ty możesz do nich dołączyć!

Paulina Pietrzak

Reklama

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest niezwykłym wydarzeniem na skalę światową. Jednoczy większość społeczeństwa, by pomagać innym i zbierać środki, w tym roku dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

 

W tym roku i my postanowiliśmy się dołączyć do letniej zadymy w środku zimy! Nie dość, że część dochodu ze sprzedaży lutowego numeru JOYa jest przekazywana na konto WOŚP, to jeszcze zorganizowaliśmy niesamowitą aukcję!

 

Można na niej wylicytować przepiękne, elegancko oprawione zdjęcia znanych blogerek z ich autografami. O zapozowanie nam poprosiliśmy Zosię Ślotałę, Maffashion, Jessicę Mercedes, Red Lipstick Monster i Zuzannę Borucką. Poza tym pod adresem www.joy.pl/aukcje-wosp znajdziesz również niesamowite dary od innych celebrytów: biżuterię od Ani Kruk, obraz od Macadamian Girl i sukienkę Sylwii Nowak.

 

Tak więc do dzieła! Licytujmy fantastyczne rzeczy w dobrym celu!

 

Zobacz też: 7 rzeczy, które możesz zrobić, by świat wokół Ciebie stał się lepszy

 

 

 

Reklama

Polecane wideo

Dlaczego blogerki pomagają WOŚP?

"Od dziecka wspieram WOŚP, staram s...

1/5

"Od dziecka wspieram WOŚP, staram się angażować jak najwięcej bliskich i przyjaciół w takie akcje. Cieszę się, że mogę w ten sposób pomóc innym"
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!