Reklama
Reklama

gwiazdy

02.01.2017

Selena Gomez i Justin Bieber... razem w Carpool Karaoke! Jak do tego doszło!?

Selena Gomez i Justin Bieber... razem w Carpool Karaoke! Jak do tego doszło!? źródło: Instagram www.instagram.com/dscvrm/

Przebije pozostałe Carpool Karaoke?

Julia Berg

Reklama

Carpool Karaoke to jedna z najzabawniejszych form rozmowy z największymi gwiazdami świata. Prowadzący, James Corden zaprosił na przejażdżkę ze sobą już m.in. Coldplay, Sia, Lady Gagę, Madonnę, czy Mariah Carey.

Wśród dotychczasowych gości nie zabrakło także Justina Biebera i Seleny Gomez, którzy tym razem postanowili wybrać się w podróż... zupełnie sami.

 

Niestety, taka sytuacja możliwa tylko i wyłącznie po zmontowaniu filmiku przez fanów, ponieważ chwilowo była para nie utrzymuje ze sobą kontaktu i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości chciała przebywać w swoim towarzystwie...

 

Zarówno Justin, jak i Selena oddzielnie uczestniczyli w nagraniach do Carpool Karaoke, natomiast fanom udało się zrobić z tego wyjątkowo udane i zabawne wideo - i musimy to przyznać - całość wyszła wyjątkowo realistycznie!

 

Rzeczywiście filmik ogląda się wyjątkowo przyjemnie, a tak roześmianych i zadowolonych w swoim towarzystwie wokalistów nie widzieliśmy od... bardzo dawna.

Koniecznie zobaczcie to video - chcielibyście, żeby kiedyś rzeczywiście takie nagrali?

 

 

 

ZOBACZ: Kolejny zwiastun "Ciemniejszej strony Gre'a" jest... jeszcze bardziej tajemniczy! Szykuje się premiera roku?

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!