Reklama
Reklama

gwiazdy

02.01.2017

Wojna pod zdjęciem Mariny Łuczenko! A wystarczyło, że Agnieszka Wesołowska napisała jej, iż...

Wojna pod zdjęciem Mariny Łuczenko! A wystarczyło, że Agnieszka Wesołowska napisała jej, iż... fot. www.instagram.com/marina_official/ www.instagram.com/szczureczek/

WoW! TAKIEJ burzy nie spodziewał się nikt!

Paulina Pietrzak

Reklama

Nic nie zapowiadało, że na Instagramie posypie się fala negatywnych komentarzy, a wszystko przez jeden wpis żony Kuby Wesołowskiego - Agnieszki.

 

Z okazji nowego roku Marina Łuczenko-Szczęsna dodała na swoim profilu zdjęcie ze ślubu z podpisem: "To był przepiękny rok... Dziękuję rodzinie, przyjaciołom za wszystkie wspólne chwile , a przede wszystkim Tobie. @wojciechszczesny1 ze każdy dzień jest jeszcze cudowniejszy od poprzedniego."

 

Chwilę później jej koleżanka Agnieszka Wesołowska napisała: "@marina_official poczekaj, aż pojawi się pociecha, wtedy dopiero będzie cudownie " Niestety niewinny komentarz wywołał lawinę odpowiedzi fanów piosenkarki!

 

"@szczureczek nie każda para pomyślnie przechodzi ta próbę, dziecko moim zdaniem cementuje ta prawdziwa miłość i przyjaźń. No i nie każdy jest stworzony do tej roli. Ale ja się zgadzam ze życie po dziecku jest o wiele lepsze:)" lub "@szczureczek jak ja nie lubię takich komentarzy. Dziewczyna jest szczęśliwa to trzeba jej pokazać, ze wcale nie tak bardzo, bo nie ma dzieciaka. Ludzie ogarnijcie się, nie dla każdego sensem życia jest dziecko, są tez przypadki jak ktoś nie może mieć dzieci i takie komentarze są nie na miejscu." to najdelikatniejsze.

 

Widać jednak, że Agnieszka po urodzeniu córeczki rozkwitła i jest zachwycona rodzinnym życiem!

 

Zobacz też: Kuba Wesołowski zrobił coś niesamowitego dla niepełnosprawnego chłopca!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Jak gwiazdy wyglądały w dzieciństwie?

Amy Winehouse

1/14

Amy Winehouse
Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!