Reklama

#FORINSTALOVERS

19.12.2016

Mariah Carey weszła na wojenną ścieżkę z Demi Lovato. To, co o niej powiedziała zaszokowało wszystkich!

Mariah Carey weszła na wojenną ścieżkę z Demi Lovato. To, co o niej powiedziała zaszokowało wszystkich! źródło: Instagram www.instagram.com/ddlovato/

Czy Demi coś jej odpowie?

Dominika Kalinowska

Reklama

Mariah Carey stopniowo naraża się coraz to nowym osobom z show-biznesu. Jakiś czas temu w podobny sposób wypowiedziała się na temat Jennifer Lopez, o której powiedziała jedynie, że... nie wie kim jest i nigdy się sobie nie przedstawiały.

 

Po tej akcji Demi Lovato postanowiła skomentować wypowiedź autorki świątecznego hitu "All i Want For Christmas" i stwierdziła, że Mariah nie powinna ciągle hejtować innych artystów.

 

Tę sytuację przypomniał ostatnio wokalistce Andy Cohen w swoim programie "Watch What Happens Live", który spytał się Carey "Co odpowiedziałabyś Demi?" i tym samym rozpoczął niewygodny temat, który obecnie przerodził się już w prawdziwą wojnę.

 

I tym razem piosenkarka pokazała, że nie interesuje jej specjalnie nikt inny poza nią samą, jeśli chodzi o ten biznes i odparła jednoznacznie: "Jej też nie znam, więc nic bym jej nie powiedziała. Powinna do mnie przyjść, przedstawić się i powiedzieć: 'Oto moja opinia. Co ty na to?' Tak powinno się załatwiać takie rzeczy, ok?"

 

 

 

Co na to Demi? Odpowie jej?

 

ZOBACZ: Shakira przeszła totalną metamorfozę! Jest jeszcze do poznania?

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!