Reklama

#FORINSTALOVERS

15.12.2016

Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich decyzją co do ślubu z Liamem! Spodziewał się tego?

Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich decyzją co do ślubu z Liamem! Spodziewał się tego? źródło: Instagram www.instagram.com/mileycyrus/

Miley jest totalnie nieprzewidywalna!

Dominika Kalinowska

Reklama

Ślub Miley Cyrus i Liama Hemswortha ma szansę zostać najbardziej medialnym wydarzeniem 2017 roku. Para, która ma za sobą rozstania i powroty oraz wiele różnych wspólnych przeżyć, zdecydowała się sformalizować związek i powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

 

To wydarzenie ma mieć miejsce już w tym roku, a para wielokrotnie podawała sprzeczne informacje co do miejsca i terminu ślubu. O samej uroczystości wiadomo więc niewiele, gdyż gwiazdy ukrywają przed światem szczegóły tego wydarzenia.

Wprawdzie data tej jednej z najbardziej wyczekiwanych imprez w show-biznesie pozostaje jeszcze tajemnicą, tak miejsce zaślubin właśnie obiegło media na całym świecie.

 

Okazuje się, że za wszystkim stoi Miley, która jednoznacznie wskazała, że interesuje ją wyłącznie... Australia! To właśnie tam ma odbyć się najważniejsza w jej życiu uroczystość, a Liam nie ma absolutnie nic do gadania w tej kwestii!

Konkretnie para pobierze się w Byron Bay, czyli w miejscu, gdzie przebywali razem w kwietniu tego roku. Podobno piosenkarka zakochała się w Australii i nie wyobraża sobie, aby ceremonia odbyła się gdziekolwiek indziej.

 

Jak myślicie - ślub Miley i Liama ma okazje stać się najgłośniejszą imprezą przyszłego roku?

 

 

ZOBACZ: Marina śpiewa, a Wojtek... Musicie zobaczyć ten słodki filmik!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!