Reklama

#FORINSTALOVERS

06.12.2016

Hailey Baldwin mocno podpadła Taylor Swift! Czy to początek prawdziwej wojny?

Hailey Baldwin mocno podpadła Taylor Swift! Czy to początek prawdziwej wojny? źródło: Instagram www.instagram.com/taylorswift/

Hailey Baldwin dobitnie wyraziła się na temat tego, co sądzi o składzie Taylor!

Dominika Kalinowska

Reklama

Kendall Jenner i Gigi Hadid chyba nie będą zachwycone. Skład Taylor Swift wyróżnia się tym, że ich "przywódczyni" przykłada niesamowitą wagę do lojalności i trzymania się razem.

Generalnie nie byłoby w tym nic specjalnie dziwnego, bowiem przyjaźń w wielkim świecie czasem się zdarza, jednak większość osób twierdzi, że afiszowanie się przyjaciółkami w ten sposób musi świadczyć o niskiej samoocenie piosenkarki.

W sieci co jakiś czas pojawiały się już wypowiedzi na temat tego, co poszczególne gwiazdy sądzą o przywiązaniu Swift do swojego składu i że nie jest to do końca zdrowe podejście do relacji międzyludzkich.

Z wielu stron dochodziły bowiem słuchy, iż Tay jest dość zaborcza, jeśli chodzi o jej znajomych i nie przyjmuje sprzeciwu. Poza tym, jeśli ktoś bardzo jej się narazi to może natychmiastowo wykluczyć taką osobę z grupy...

 

 

Tym razem głos w tej sprawie zabrała Hailey Baldwin, o której ostatnimi czasy niewiele było słychać. Modelka wypowiedziała się na temat składu Taylor w dość jednoznacznym tonie: "W ogóle nie rozumiem tego składu Taylor Swift. Nie wiem, co oznacza posiadanie składu. Ja po prostu mam swoich przyjaciół i tyle. Nie sądzę, abym musiała kreować sobie jakiś publiczny skład. Nie wiem, czego miałoby to dowodzić. Więc w ogóle nie rozumiem składu Taylor Swift" - odpowiedziała Hailey zapytana o to, co sądzi na temat przyjaźni piosenkarki i całej otoczki wokół jej składu.

 

Zgadzacie się z tym, co powiedziała modelka? Dla Was też posiadanie składu jest dość... dziecinne?

 

 

ZOBACZ: Fani zaskoczeni organizacją "wyprzedaży" Jessici Mercedes!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!