Reklama

#FORINSTALOVERS

05.12.2016

Fani zaskoczeni "organizacją" wyprzedaży Jessici Mercedes!

Fani zaskoczeni "organizacją" wyprzedaży Jessici Mercedes! źródło: Instagram www.instagram.com/jemerced/

Nie wszyscy fani byli zadowoleni z tego, jak przebiegała wyprzedaż ubrań Jessici...

Dominika Kalinowska

Reklama

Blogerki modowe uwielbiają organizować tego typu wydarzenia. Maffashion i Jessica Mercedes ostatnimi czasy coraz częściej decydują się na tzw. wyprzedanie połowy swojej szafy.

 

Dzięki temu, że dziewczyny mogą pochwalić się pokaźnymi garderobami ich inicjatywy cieszą się naprawdę ogromnym powodzeniem. Blogerki dzięki swojej pracy i pokazywaniu różnego rodzaju produktów otrzymują w większości rzeczy za darmo lub zarabiają tyle, iż mogą sobie pozwolić na niejedną luksusową torebkę, buty czy inne ubrania.

 

Jessica postanowiła kolejny już raz urządzić wyprzedaż swoich ubrań, która jak zwykle przyniosła ze sobą tłumy wiernych jej fanek. Tego typu wydarzenia są bowiem nie tylko okazją do kupienia czegoś, co nosiła blogerka, ale także do spotkania z nią i zrobienia kilku wspólnych zdjęć.

 

Tym razem część osób zgromadzonych podczas zimowej wyprzedaży była nieco zaskoczona i zniesmaczona faktem, iż kolejka do butiku, w którym zorganizowano sprzedaż była tak długa, że niektórzy stali na zewnątrz... 5 godzin!

 

Wszystko za sprawą tego, iż Mercedes zdecydowała się wpuszczać ludzi grupami, natomiast reszta w tym czasie miała czekać na swoją kolej na zimnie. "Czyli 11 osoba z kolejki ma czekać na zewnątrz 40 minut, a 16 osoba ma stać godzinę na zimnie" - pisała jedna z fanek.

 

Nie zabrakło też jednak takich osób, które zdawały sobie sprawę z tego, że może nie być łatwo dostać się do ubrań Jessici i które od początku decydowały się na takie "poświęcenie", jak oczekiwanie na wejście do środka przez ładnych kilka godzin przy naprawdę niskich temperaturach. "Jess chodź na koniec kolejki, bo tu najzimniej" - zachęcano blogerkę do wsparcia jej fanów.

 

Co sądzicie na temat takich inicjatyw?

 

 

ZOBACZ: Oto nowa Miss Polski! Zobacz, do kogo powędrowała korona!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!