Reklama

gwiazdy

12.11.2016

Oto co wydarzyło się w polskiej szatni po wczorajszym zwycięstwie Polaków z Rumunią!

Oto co wydarzyło się w polskiej szatni po wczorajszym zwycięstwie Polaków z Rumunią! źródło: Instagram www.instagram.com/rl9/

Po niesamowitym zwycięstwie nad Rumunią, polska reprezentacja oszalała ze szczęścia!

Julia Berg

Reklama

To był jeden z najgroźniejszych przeciwników polskiej reprezentacji. Polska wygrała z Rumunią 3:0 po wspaniałych bramkach strzelonych przez Kamila Grosickiego i Roberta Lewandowskiego, któremu udało się zdobyć aż dwie bramki.

Niestety podczas meczu wydarzył się też bardzo nieprzyjemny incydent - kapitan naszej drużyny - Robert Lewandowski został ogłuszony petardą, którą zrzucono z trybun, i która wybuchła pod jego nogami. Lewy potrzebował kilku minut na dojście do siebie, jednak to wydarzenie nie wpłynęło na jego kondycję na dłuższą metę - chwilę później strzelił przeciwnikowi dwie bramki i zapewnił nam wygraną.

Świętowanie zwycięstwa było na pewno długie i huczne, ponieważ wczorajszy mecz było pierwszą wyjazdową wygraną nad Rumunią od... 84 lat! Krótki filmik z euforii, która miała miejsce w szatni, wstawił Grzegorz Krychowiak, a video już stało się hitem Internetu!

 

 

Gratulujemy naszej drużynie zwycięstwa i jesteśmy dumni! Mamy nadzieję, że podobne zwycięstwo czeka nas w poniedziałek w towarzyskim meczu ze Słowenią!

 

ZOBACZ: Lubisz leniuchować? To znaczy, że jesteś mądra!

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!