Reklama

#FORINSTALOVERS

05.11.2016

Cristiano Ronaldo pogrążył się tym zdjęciem całkowicie... Internauci nie zostawili na nim suchej nitki!

Cristiano Ronaldo pogrążył się tym zdjęciem całkowicie... Internauci nie zostawili na nim suchej nitki! źródło: Instagram www.instagram.com/cristiano/

Internauci nie dają spokoju Ronaldo! Na co zareagowali tym razem?

Reklama

Cristiano Ronaldo słynie z niesamowitej sylwetki i wyjątkowej dbałości o wygląd. Jego Instagram pełen jest zdjęć przedstawiających piłkarza podczas treningów, sesji zdjęciowych czy innych sytuacji, podczas których zazwyczaj prezentuje się wyjątkowo dobrze.

Niedawno Cristiano pochwalił się zdjęciem, na którym pozuje wraz z luksusowym samochodem, które szybko stało się hitem Internetu. Tym razem fani Ronaldo także nie zwlekali zbyt długo i szybko zareagowali na jedno z ostatnich zdjęć piłkarza...

 

 

Sportowiec pochwalił się bowiem wyjątkowo artystycznym i zmysłowym zdjęciem, przedstawiającym go pozującego w samej bieliźnie na tle kwiatów. Powyższa fotografia szybko stała się kolejnym hitem sieci, a Internauci prześcigają się w kolejnych przeróbkach Cristiano!

No cóż, być może rzeczywiście Cristiano wstawia takie zdjęcia, które automatycznie stają się polem do przeróbek... Ciekawe co na to wszystko piłkarz?

 

 

 

 

ZOBACZ: Jego znak zodiaku powie Ci, jakim jest kochankiem!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!