Reklama
Reklama

gwiazdy

19.10.2016

Jessica Mercedes okrzyknięta "jedną z najbardziej wpływowych Polek"!

Jessica Mercedes okrzyknięta "jedną z najbardziej wpływowych Polek"! fot. Instagram @jemerced

Internauci nie kryją oburzenia. Słusznie?

Reklama

Jeżeli ktoś myśli, że bycie blogerką modową to bardzo przyjemna i łatwa praca może być w błędzie. To nie tylko bywanie na prestiżowych imprezach, przyjaźnie z osobami z pierwszych stron gazet i ubrania od światowych projektantów. Zrobienie idealnego selfie i zdjęcia też nie zajmuje dwóch minut. Blogerki otwarcie przyznają i pokazują „od kuchni” jakie to wszystko jest pracochłonne... Nie ulega jednak wątpliwości, że patrząc na najnowszy ranking WPROST najbardziej wpływowych Polaków warto nią być.

Wśród osób ze świata polityki i kultury na czterdziestym miejscu znalazła się polska szafiarka Jessica Mercedes. Przede wszystkim doceniono wielkość i zasięg jej strony. Ale to nie pierwszy sukces Jess. Na swoim koncie ma już współpracę z domem mody Dior oraz inne, wielkie kontakty. Pojawiła się też m.in. „Vogue'u” oraz „Vanity Fair”. Ranking jednak wzbudza ogromne emocje wśród Internautów, bo jak się okazuje... większość ludzi jej nie zna!

Jak może byc to jedna z najbardziej wplywowych Polek, jesli 95% ludzi nawet nie wie kto to jest.. - czytamy.

Inni natomiast nie są w stanie w ogóle zrozumieć fenomenu blogerek modowych i uważają, że obecność Jess na liście jest kompletną pomyłką:

O Boże ,widzisz to wszystko i nie grzmisz ! Jakich czasów doczekaliśmy,że byle szafiarka jest "najbardziej wpływową Polką" Co ona wniosła dobrego do naszego życia ? - pisze alla

bo świat zwariował – jerzy

Ranking tylko pokazuje, jak wielką siłą są obecnie social media?
CZYTAJ: Fani oszaleli na punkcie tego zdjęcia Jessici Mercedes!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!