Reklama

#FORINSTALOVERS

04.10.2016

Demi Lovato skrytykowała fana, który... ją namalował!

Demi Lovato skrytykowała fana, który... ją namalował! fot. Instagram @ddlovato

Z reguły gwiazdy bardzo się cieszą, gdy ktoś tak utalentowany szkicuje ich portret. Nie tym razem...

Reklama

Demi Lovato, która od kilku miesięcy promowała swój singiel "Body Say" m.in. wypuszczając do sieci odważną sesję zdjęciową ostro zareagowała na rysunek odwzorowujący jej sylwetkę.

Piosenkarka, która jakiś czas temu wstawiła na swój profil zdjęcie z nagiej sesji zdjęciowej promującej nowy kawałek zareagowała na niezwykły rysunek młodego 17-letniego artysty, który starał się przedstawić Demi jako syrenę.

Do grafiki stworzonej przez rumuńskiego artysty po pewnym czasie dotarła sama gwiazda, która stwierdziła wprawdzie, że rysunek jest bardzo ładny, jednak zupełnie nie przedstawia jej samej.

"Czy tak powinien wyglądać mój biust?" - skomentowała wokalistka ewidentnie urażona tym, iż artysta przedstawił jej ciało w nieco innych rozmiarach. "To piękne, ale to nie moje ciało :/" - skomentowała ponownie Lovato. 

 

 

Internauci z jednej strony zrozumieli piosenkarkę, która przez lata cierpiała na zaburzenia odżywiania i miała ogromny problem z akceptacją swojego ciała, z drugiej zaś strony starali się pocieszyć artystę, który ewidentnie nie otrzymał takiej odpowiedzi, na jaką liczył. 

Sam grafik podkreślił natomiast, że specjalnie przedstawił nieco zmienioną sylwetkę gwiazdy, ponieważ chciał ją przedstawić jako syrenę, a nie prawdziwą kobietę.

Co sądzicie o jego malunku?

 

ZOBACZ: Kendall Jenner pokazała zdjęcie swojego nowego chłopaka!?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!