Reklama
Reklama

gwiazdy

01.10.2016

Angelina Jolie i Brad Pitt zawarli zaskakujące porozumienie!

Angelina Jolie i Brad Pitt zawarli zaskakujące porozumienie! fot. Instagram @angelinajolieofficial

Czy to już koniec batalii?

Julia Berg

Reklama

Okazuje się jednak, że sprawa nie jest wcale taka prosta... Jak na razie Angelina Jolie i Brad Pitt zawarli bowiem tylko tymczasowe porozumienie, które określa, kto będzie sprawował czasową opiekę nad ich wspólnymi dziećmi. Przypomnijmy, że to jeden z najważniejszych punktów, jeśli chodzi o ich burzliwy rozwód, bowiem aktorce zależy na wyłącznej opiece.

Jak na razie byłej parze udało się ustalić następujące warunki: Pitt musi poddawać się regularnym testom na obecność alkoholu i narkotyków, jeżeli w ogóle chce widywać się z dziećmi, a także pierwszą jego wizytę nadzorować będzie prokurator. To jednak nie wszystkie postanowienia - do 20 października pełną opiekę nad gromadką dzieci sprawować będzie Angelina, natomiast dalsze wytyczne, zwłaszcza w stosunku do Brada zostaną podjęte po przeanalizowaniu całej sytuacji przez Wydział do Spraw Dzieci i Rodziny. 

 

 

Jak na razie nie wiadomo dokładnie, co postanowi sąd w kwestii długoterminowej opieki nad dziećmi. Jedyne co jest pewne, to to, że aktorka wytoczyła najcięższe działa przeciwko aktorowi, aby przejąć pełną opiekę nad dziećmi i by to właśnie z nią mogły mieszkać na stałe.

Brad podjął się wszelkich ustaleń i przystał na tak zaproponowane warunki. Być może to właśnie od tego w dużej mierze zależeć będzie, czy sąd da mu szansę na w miarę regularne odwiedzanie dzieci.

 

ZOBACZ: Przełom w rodzinie Kwiatkowskich - będzie ślub!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!