Reklama

#FORINSTALOVERS

25.09.2016

Tak ostro ze strony Anny Lewandowskiej jeszcze nie było! Trenerka walczy z hejtem!

Tak ostro ze strony Anny Lewandowskiej jeszcze nie było! Trenerka walczy z hejtem! fot. Instagram @annalewandowskahpba

Czy sportsmenka wreszcie powie DOŚĆ?

Dominika Kalinowska

Reklama

Od kilku miesięcy zauważyć możemy zmasowany atak na Annę Lewandowską, który rozpoczął się w mediach społecznościowych. Oczywiście żona Roberta Lewandowskiego ma ogromną grupę oddanych i wspierających ją fanów, jednak wśród obserwujących jej dokonania znajdują się i tacy, którzy ewidentnie nie mogą pogodzić się z tym, że oboje z mężem robią oszałamiającą karierę.

Trenerka od jakiegoś czasu zaczęła odpowiadać hejterom, którzy posuwają się do coraz gorszych rzeczy... Do tej pory starała się obojętnie przechodzić koło oszczerstw, które ludzie rozpisywali na jej temat, jednak każdemu w końcu kończy się cierpliwość.

Tym razem Ania zdecydowała się wypowiedzieć wojnę hejtom internetowym, które są coraz większym problemem w Polsce i na świecie. Ludzie czują się bowiem bezkarni i wydaje im się, że w Internecie pozostają całkowicie anonimowi. Na szczęście tak nie jest i obecnie coraz więcej spraw sądowych toczy się przeciwko właśnie takim ludziom.

Lewandowska udostępniła dzisiaj na swojej tablicy zdjęcie kobiety, która używając wyjątkowo obraźliwych i wulgarnych słów wypowiedziała się nie tylko na temat samej sportsmenki, ale także i osób, które ją obserwują. 

"Zła energia i negatywne emocje nigdy nie są przyjemne. Ale są sytuacje, kiedy hejt przekracza wszelkie dopuszczalne granice. Z tą panią spotkam się w sądzie. Ku przestrodze: nikt nie jest anonimowy w internecie... Obrażanie nie tylko mnie, ale także moich czytelników.... Wulgaryzmom i nienawiści mówię STOP!!!!" - napisała Lewandowska, która chyba tym razem naprawdę zamierza rozpocząć walkę z nienawiścią w Internecie.

Na potrzebę walki z hejtami w sieci wskazuje od pewnego czasu wiele gwiazd i celebrytów, w tym m.in. Filip Chajzer, którego w tym roku również dopadła okrutna i wyjątkowo niesprawiedliwa fala obraźliwych komentarzy.

Mamy nadzieję, że tego typu działania przyczynią się choć trochę do zmiany kultury wypowiadania się w mediach społecznościowych.

 


ZOBACZ: Jakie gwiazdy wzięły udział w Czarnym Proteście?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!