Reklama

#FORINSTALOVERS

08.09.2016

Dlaczego Radosław Majdan zakochał się w Małgorzacie Rozenek? Mamy komentarz po pierwszym odcinku "Azja Express"!

Dlaczego Radosław Majdan zakochał się w Małgorzacie Rozenek? Mamy komentarz po pierwszym odcinku "Azja Express"! fot. Instagram @m_rozenek

Czy Radosław Majdan to najcierpliwszy mężczyzna na świecie?

Dominika Kalinowska

Reklama

Wczorajszy, pierwszy odcinek długo zapowiadanego i reklamowanego programu "Azja Express" wywołał niemałe emocje! W programie wzięło udział 8 par, w tym m.in. Małgorzata Rozenek z Radosławem Majdanem, którzy zdominowali prawie cały odcinek!

Pomimo że tym razem w dotychczasowych konkurencjach najszybsi okazali się Pascal Brodnicki z Pawłem Dobrzańskim, Małgorzata z Radkiem nie odpuszczali i ciężko walczyli o to, by w pierwszym odcinku wygrać immunitet i miejsce w hotelu. Ta para okazała się niezwykle zdeterminowana, a Rozenek pokazała, że potrafi walczyć zarówno z kobietami, jak i mężczyznami i mało które zadanie było jej straszne!

Sam Radosław z kolei zachwycił i zaimponował wszystkim swoim spokojem i cierpliwością, z jakimi uspokajał Małgosię i pocieszał w chwilach zwątpienia. 

Były piłkarz opowiedział nam, jak czuje się po emisji pierwszego odcinka,  jakie emocje towarzyszyły im w całym programie, a także jak wpłynęło to na codzienne relacje między nimi:

"W tym programie były niezwykłe emocje, niesamowita rywalizacja, to była fantastyczna przygoda. My z Małgosią jako jedyni pojechaliśmy tam jako prawdziwa para, która w rzeczywistości jest razem, dlatego miedzy nami interakcja była taka jak w prawdziwym życiu, nic nie mogliśmy tam udawać. Ja tez musiałem się normalnie zachowywać jak np. w momentach, gdy widzę, że moja kobieta jest zła czy zdenerwowana to ja staram się jej pomóc, opanować sytuację. To też potwierdziło nam, jak bardzo do siebie pasujemy – dlatego się zakochałem w Małgosi, nie tylko dlatego, ze jest elegancka i piękna, bo to widać na pierwszy rzut oka, ale dlatego, ze jest taka spontaniczna i szalona, co udowodniła w tym programie. Tutaj nie można było grac, była całkowita naturalność miedzy nimi i mam wrażenie ze pokazaliśmy to już w pierwszym odcinku".

 

Radosław Majdan zapytany również o to, jak wygląda podział ról w ich normalnym życiu i czy "Azja Express" różniło się pod tym względem odpowiedział:

"Ten program pokazuje, że jak jesteśmy tam to podejmujemy razem deyczje, kazda decyzja była naszą wspólną. Jeśli ja widzę, że Małgosia ulega emocjom, to ja muszę być spokojny, bo wtedy zderzają się dwie siły i musi być balans i równowaga. To jest coś, czego nauczyłem się jako zawodowy piłkarz, sportowiec. Spokój jest najbardziej wskazany w takich momentach i tak samo jest w życiu. Dlatego, jak widziałem, ze Małgosia zbytnio ulega emocjom, to ja musiałem być bardziej opanowany i spokojny".

 

 

Rzeczywiście, musimy przyznać, że chyba mało kto nie zauważył tego, z jaką cierpliwością i spokojem Radosław pocieszał i opiekował się Małgorzatą. Ta para urzekła już wielu fanów, którzy nie mogą doczekać się kolejnego odcinka!

 

ZOBACZ: Jak świętowała urodziny Anna Lewandowska? Fani zaskoczeni prezentem od Roberta!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!