Reklama
Reklama

gwiazdy

22.08.2016

Te zdjęcia gwiazd z wakacji już wywołują w nas tęsknotę za latem!

Te zdjęcia gwiazd z wakacji już wywołują w nas tęsknotę za latem! fot. Instagram @kendalljenner @gigihadid @kyliejenner

Za ponad tydzień zaczyna się nowy rok szkolny, a my już wspominamy tegoroczne wakacje... Zobaczcie, jak spędziły je w tym roku największe gwiazdy!

Julia Berg

Reklama

Niebawem rozpoczęcie roku szkolnego i akademickiego, które rozpocznie też sezon jesienno-zimowy... Nas w związku z tym powoli zaczęła dotykać nostalgia za odchodzącym latem i postanowiliśmy zobaczyć, jak w tym roku wakacje spędzały największe gwiazdy. A tu było na co popatrzeć!

Beyonce razem z Jayem-Z i Blue Ivy wybrali się na boskie i długie wakacje na Sardynię, gdzie przebywali w modnym i popularnym wśród gwiazd kurorcie - Porto Cervo. Kim Kardashian, która większość swojego czasu spędza na wakacjach i odpoczynku, ostatnimi czasy widziana była w Meksyku, gdzie chwaliła się swoją ciężko wypracowaną figurą. Na wspólne wakacje wybrała się także jedna z najbardziej gorących par show-biznesu, czyli Gigi Hadid i Zayn Malik, którzy wybrali się razem na Thaiti! Widziani byli m.in. podczas wspólnego odpoczynku i pływania kajakiem! 

Koniecznie zobaczcie, jak inne gwiazdy spędzały swoje wakacje pozując przy okazji w przepięknych miejscach na całym świecie!

 

 

 

ZOBACZ: Aniołki Victoria's Secret przygotowują się do kolejnego pokazu! Wyglądają BOSKO!

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!