Reklama

#FORINSTALOVERS

20.08.2016

Byłe ukochane Justina Biebera ostro o jego nowym związku!

Byłe ukochane Justina Biebera ostro o jego nowym związku! fot. Instagram @selenagomez @sofiarichie @haileybaldwin

Związek Justina Biebera z Sofią Richie wywołuje coraz więcej kontrowersji. Przypomnijmy, kto wypowiedział się już na ten temat!

Reklama

Od momentu skasowania przez Justina Biebera konta na Instagramie minęło już trochę czasu, jednak przypomnijmy od czego to się wszystko zaczęło i kto postanowił wypowiedzieć się w sprawie!

Wszystko zaczęło się od kilkunastu zdjęć, którymi postanowił pochwalić się wokalista na swoim profilu. Przedstawiały one m.in. jego nową partnerkę, która nie przypadła do gustu fanom wiernym związkowi Seleny i Biebera. W tym momencie piosenkarz zdecydował obrazić się na fanów i zagroził, że jeśli fala hejtu, która spłynęła na Sofię Richie nie zakończy się, zablokuje swoje konto na Instagramie.

Tak też się stało, ale nie jesteśmy pewni, czy była to wina fanów niezadowolonych z nowego związku Justina, czy Seleny Gomez, która chyba mocno naraziła się tymi słowami swojemu byłemu ukochanemu. 

Batalia słowna, która rozpoczęła się pod jednym ze zdjęć Justina z Richie w pewnym momencie zamieniła się w prywatną wojnę i wzajemne oskarżanie się byłej pary o niewierność w związku. Selena została nawet oskarżona o to, że zdradziła Biebera z... Zaynem Malikiem, choć chyba nikt do końca w to nie uwierzył.

Do sporu, który narodził się między Seleną i Justinem włączyła się także... kolejna była piosenkarza, czyli Hailey Baldwin, która jak wiadomo nie przepada za panną Gomez. Tym razem jednak poczuła kobiecą solidarność i również postanowiła skrytykować byłego chłopaka za to, że odwrócił się od najwierniejszych mu fanów. Po wymianie zdań, którą zaprezentowała Jelena, Baldwin umieściła następujący wpis na swoim Instagramie: "Każdy z nas odpowiada za rzeczy, które zrobił - te dobre i te złe. To, co pozwala nam się rozwijać, to wzięcie całkowitej odpowiedzialności za nasze działania. Obwinianie innych nie pozwoli nikomu ci przejść do kolejnego etapu w życiu, więc przestań manipulować sytuacją, by poprawić swój wizerunek".

 

 

Okazuje się jednak, że nic z całej sytuacji nie przejęło... obecnej dziewczyny Justina, czyli Sofii Richie, która w odpowiedzi na te słowne przepychanki udostępniła na swoim Snapchacie.. kolejne zdjęcia z Bieberem oraz filmik, na którym śpiewa jego hit pt. "Let Me Love You"!

Tym samym pokazała, że niewiele robi sobie z hejtów, które na nią spłynęły ze wszystkich stron justinowskiego świata, a jej miłość jest prawdziwa!

 

ZOBACZ: Sofia Richie - kim jest nowa dziewczyna Justina Biebera?

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!