Reklama

#FORINSTALOVERS

10.08.2016

Filip Chajzer po raz kolejny pokazał klase! Zobacz, co zrobił z paczką od New Balance!

Filip Chajzer po raz kolejny pokazał klase! Zobacz, co zrobił z paczką od New Balance! fot. Filip Chajzer Facebook

Ten wpis polubiło 20 tysięcy osób!

Paulina Pietrzak

Reklama

Filip Chajzer powoli staje się jednym z ulubionych prezenterów Polaków. Doceniają jego poczucie humoru i dystans do świata. Ironiczne wpisy na Facebooku zyskują tysiące lajków.

 

Jednak ten wpis jest wyjątkowy. Pod zdjęciem z mieszkańcami z Zanzibaru napisał: " #newbalancepoland Dziękuję z całego serca za wszystkie rzeczy, które od was dostaję. Są najlepsze. Buty same biegają, a koszulki nie zmieniają koloru nawet kiedy za pranie bierze się słynny miłośnik bieli, która bielsza już nie będzie:) Jednak tu to wszystko przyda się bardziej. Ostatniego dnia wakacji rozdałem całą walizkę. Co więcej... z Polski wyślemy paczkę dla miejscowej drużyny piłkarskiej, w której miejscowi Lewandowscy i Błaszczykowscy biegają bez butów, a talent mają taki że tylko szczękę z piachu zbierać :) Tak postanowiłem ja, pierwszy dealer #NB na Zanzibarze:)"

 

Na odpowiedź marki nie trzeba było długo czekać. jej pracownicy od razu zdecydowali się pomóc prezenterowi i skomentowali zdjęcie: "Nawet nie wiesz, jak jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć "Filip, to nasz człowiek!"".

 

Jedyne co możemy napisać, to: brawo!

 

Więcej: To hit tej jesieni - kolorowe adidasy!

 

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!