Reklama

gwiazdy

24.05.2016

Dlaczego Anna Skura wybrała podróże jako sposób na życie?

Dlaczego Anna Skura wybrała podróże jako sposób na życie? Anna Skura z bloga "What Anna Wears" w sesji dla magazynu JOY; fot. materiały prasowe

Ma ponad 100 tysięcy fanów na Facebooku i prawie 72 tysiące followersów na Instagramie. Te zawrotne liczby pokazują, dla ilu osób Anna Skura jest inspiracją i wielką motywacją. I właśnie takie kobiety JOY kocha! Nic dziwnego, że w naszym plebiscycie została Osobowością Roku i gwiazdą okładki czerwcowego numeru.

Magdalena Tokarczyk

Reklama

Anna zaraża optymizmem. Na zdjęciach do magazynu pozuje na zmysłową i pewną siebie kobietę (i taka jest!), ale poza planem uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Jest spełniona i widać to od razu. Jak przyznaje, sport to recepta na smutki:

Wcześniej nie miałam tyle energii. Od czasu, gdy zaczęłam zdrowo się odżywiać, mogłabym nią obdzielić całą armię. Wiele osób pyta mnie, skąd mam tyle pozytywnej energii. A prawda jest taka, że im więcej rzeczy robimy i dajemy z siebie, to energia się mnoży.

Ale oprócz nienagannej figury i zamiłowania do zdrowego stylu życia, Ania przede wszystkim stawia na podróże. Na swoim blogu What Anna Wears  dzieli się z fanami najważniejszymi momentami ze swojego życia. Ulotne chwile zatrzymuje w obiektywie aparatu, a od zdjęć nie można oderwać oczu. Jednak zanim zaczęła podróżować w najdalsze zakamarki świata, pracowała zwyczajnie, na etacie. I absolutnie nie była to praca związana z podróżami. Choć część się zgadza: Ania nadal jest związana z mediami. ;)

Przez dwa lata byłam asystentką w pracowni Teresy Rosati. Potem byłam PR managerem w DeeZee.Wiem, co to urlop, a raczej jego brak (śmiech). Więc spokojnie – nie było tak łatwo!

 

There is no place as green as Bali #RiceFields #Bali #Indonesia #GreenBali #TravelWithHollycow SNAPCHAT : WHATANNAWEARS

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Skura || What Anna Wears (@whatannawears) 22 Maj, 2016 o 4:17 PDTCo więc spowodowało, że postawiła swoje życie do góry nogami i postanowiła ruszyć w świat?

Zawsze mnie coś gnało – marzyłam o podróżowaniu. Ale nie na tydzień do popularnego kurortu. Tylko na maksa – wszędzie i przez cały rok! Chciałam eksplorować świat.

Tym samym udowadnia, że jak się chce, to można... I wcale nie jest to takie trudne. To my sami stawiamy sobie bariery i ograniczenia. Ona się tego nie bała. Dzięki odwadze ma wymarzone życie, męża, z którym dzieli miłość do podróży i mnóstwo niezapomnianych przygód na koncie!

WIĘCEJ SEKRETÓW I ZJAWISKOWYCH ZDJĘĆ ANNY SKURY WHAT ANNA WEARS  SZUKAJCIE W CZERWCOWYM WYDANIU JOYa!


Anna Skura z bloga "What Anna Wears" w sesji dla magazynu JOY; fot. materiały prasowe


Anna Skura z bloga "What Anna Wears" w sesji dla magazynu JOY; fot. materiały prasowe


ZOBACZCIE, CO JESZCZE ZNAJDZIECIE W NAJNOWSZYM NUMERZE MAGAZYNU: TUTAJ

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!