Reklama

#FORINSTALOVERS

14.12.2015

Oto nowa członkini Taylor Squat!

Oto nowa członkini Taylor Squat! fot. Instagram Taylor Swift

Przyjaciółki Taylor Swift to istne kobiety sukcesu: top modelki, aktorki, piosenkarki. Teraz dołączyła do nich kolejna - piękna, młoda i zdolna

Paulina Pietrzak

Reklama

Trzeba przyznać, że Taylor Swift potrafi skupić wokół siebie niesamowitych ludzi. Do paczki jej przyjaciół należą już: Cara Delevingne, Karlie Kloss, Gigi Hadid, Kendall Jenner, Serena Williams, Selena Gomez, a nawet Lena Dunham. Dziewczyny regularnie się spotykają i wspierają.

 

Swoją mocną relację udowodniły mediom nie raz. Często pojawiają się na koncertach Taylor, żeby ja wesprzeć, wspólnie się pobawić lub pokazać stanowisko w ważnej sprawie.

 

 

Jednak najdosadniej swoje zgranie pokazały podczas nagrywania teledysku do piosenki "Bad Blood". Krytycy ogłosili, że występują w nim "wszyscy święci". Dosłownie. Taylor udało się ściągnąć na plan zdjęciowy wszystkie najważniejsze kobiety show biznesu. Efekt jest piorunujący.

 

 

W związku z tym musimy ogłosić wstąpienie do Taylor Squat kolejnej niesamowitej kobiety. Aktorka, matka, żona, pełna chęci pomocy i walki o lepszy świat, niezrównana Serena van der Woodsen z "Plotkary" - Blake Lively. 

 

 

 

 

i Zobacz naturalne zdjęcia it-girls!

Reklama

Polecane wideo

Najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie w 2015 roku

Najpopularniejsze zdjęcia na Instagramie w 2015 roku - zdjęcie 1

1/9

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!