Reklama

#FORINSTALOVERS

03.07.2019

Ta nowa funkcja na InstaStories to sposób na poznanie nowych ludzi

Ta nowa funkcja na InstaStories to sposób na poznanie nowych ludzi

Redakcja

Reklama

 

Instagram już dawno temu przestał być prostą platformą do dzielenia się ze znajomymi zdjęciami z życia. Obecnie to ogromna firma, która wpływa na życie ludzi na wielu płaszczyznach. Tam kreowane są nowe trendy, sprzedawane produkty czy prowadzone kampanie wizerunkowe dla mniejszych i większych marek. Nic więc dziwnego, że właściciele aplikacji cały czas pracują nad kolejnymi ulepszeniami czy nowościami wewnątrz Instagrama.

 

Co nowego pojawiło się na Instagramie?

 

Od dzisiaj możecie skorzystać z nowej funkcji, która pozwala na nawiązanie znajomości z różnymi ludźmi na całym świecie. Na czym to polega? Tworząc InstaStories możesz wybrać opcję "CHAT", która wyświetli się w podglądzie story w podobny sposób, jak temperatura, ankieta czy opcja zadawania pytań.

 

 

Po utworzeniu opcji czatu na story musisz nadać mu nazwę, pod nią wyświetli się opcja "dołącz do czatu". Po dodaniu slajdu do swojego story, wszyscy twoi obserwatorzy będą mogli wysłać prośbę o dołączenie do czatu. Prośby wyświetlają się w tym samym miejscu, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytania czy wyniki ankiet. Możesz również wyłączyć konieczność akceptowania każdej nowej osoby do czatu, wtedy do konwersacji może dołączyć każda osoba oglądająca stories.

 

 

Sam czat wygląda w ten sam sposób jak bezpośrednie wiadomości. Dodatkowo w każdym momencie możesz usunąć z grupy dowolnego członka lub nadać mu uprawnienia Admina. Istnieje również możliwość dodawania do konwersacji osób, które nie wysłały same prośby o dołączenie do konwersacji. W każdym momencie możesz opuścić lub zakończyć czat - ta ostatnia opcja automatycznie usuwa całą konwersację, również dla ciebie.

 

Ta opcja jest szczególnie ciekawa pod kątem osób o podobnych zainteresowaniach czy potrzebach. Firmy, jak i osoby prywatne będą mogły tworzyć konwersacje na konkretny temat, a ludzie z całego świata będą mieli możliwość dyskusji, a może także poznania ludzi, z którymi chcieliby nawiązać kontakt w rzeczywistości.

 

Zobacz też: 5 aplikacji, które ułatwią Ci życie! 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Zobacz również

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!