Reklama

#FORINSTALOVERS

14.06.2019

Ten nowy produkt pokochają wszystkie fanki Instagrama

Ten nowy produkt pokochają wszystkie fanki Instagrama

Redakcja

Reklama

 

Moda na fotografię analogową nie mija, a wręcz przeciwnie - tylko rośnie w siłę. Nic więc dziwnego, że aparaty typu Instax tylko zyskują na popularności, a w ostatnim roku liczba użytkowników urządzenia diametralnie wzrosła. Fanki takich rozwiązań będą teraz naprawdę zadowolone, ponieważ od dzisiaj na rynku dostępny jest najnowszy model instax mini LiPlay, który łączy w sobie znanego nam Instaxa z drukarką oraz kilkoma innymi funkcjami.

 

 

 

Co nowego znajdziemy w instax mini LiPlay?

Przede wszystkim cieszy możliwość podglądu zdjęć przed ich wywołaniem. Do teraz korzystając z aparatu nie mieliśmy pojęcia jak dane zdjęcie wyjdzie, czy może nie zamknęliśmy akurat oczu czy ktoś nie wszedł w kadr. LiPlay łączymy z aplikacją na smartfonie i widzimy dokładnie, jakie zdjęcia robimy. Aparat jest wyposażony w 2.7-calowy ekran LCD umieszczony na tylnej ściance. Urządzenie pozwala na fotografowanie i sprawdzanie zdjęć na monitorze oraz wybieranie tych kadrów, które mają być wydrukowane. Brzmi dobrze? To dopiero początek.

 

Dodatkową funkcją jest możliwość nagrywania dźwięku przez aparat co oznacza, że można zarejestrować do 10 sekund dźwięku. Funkcja konwertuje dane potrzebne do odtworzenia nagrania audio na kod QR i drukuje go na zdjęciu. Należy użyć czytnika kodów QR w smartfonie, by je zeskanować i odtworzyć wiadomość audio. Drukowane zdjęcie z nagraną wiadomością to dodatkowa możliwość przekazania komunikatu osobie, która otrzymuje zdjęcie zapadające w ten sposób jeszcze lepiej w pamięć. Innym przykładem jest zrobienie zdjęcia plaży i dołączenie dźwięku fal, by obraz przypominał sytuację fotografowania nie tylko w wymiarze wizualnym, lecz dźwiękowym.

 

Co poza tym? Zdjęcia zapisane w smartfonie można przenieść przez Bluetooth do aparatu w celu wydrukowania. Przed transferem można powiększać lub obracać zdjęcia. Teraz także możliwe jest robienie zdjęć stojąc z dala od aparatu. Nowa opcja pozwala na zwalnianie migawki z poziomu smartfona, gdy stoi się z dala od aparatu.

 

Jeśli natomiast chciałybyście jeszcze podrasować zdjęcia, urządzenie wyposażone jest w projekty dziesięciu ramek, które można wybierać podczas robienia zdjęcia lub po jego wykonaniu. Wybrana ramka wzbogaci drukowaną odbitkę. Należy pobrać do smartfona bezpłatną aplikację “instax mini LiPlay” i korzystać z 20 dodatkowych ramek, by mieć do dyspozycji łącznie aż 30 opcji wykończenia zdjęcia.

 

Zobacz też: YouTube wchodzi na polski rynek z płatną wersją

 

Reklama

Polecane wideo

Skomentuj

Podobne tematy

Reklama

Najnowsze artykuły

Reklama
Reklama
×
Zarejestruj się w Klubie VIP JOY
Wstąp do Klubu VIP i otrzymuj najnowsze informacje ze świata JOY,
zniżki na zakupy oraz zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia!