< wróć

Relacja z CASTINGU NA AMBASADORKĘ JOY! Aaaaale się działo!

Relacja z CASTINGU NA AMBASADORKĘ JOY! Aaaaale się działo!

Redakcja

Trzecia edycja za nami! 16 kwietnia w Drukarni na warszawskiej Pradze odbył się casting na Ambasadorkę JOY. Tytuł zdobyły: Ida Cupas, Natalia Niedźwiecka i Dominika Gudaniec. Ale zanim jury wyłoniło szczęśliwą trójkę, miało pełne ręce roboty. Na casting przyszło aż trzydzieści dziewczyn! Czy się stresowały? Trochę na pewno, ale casting to przede wszystkim dobra zabawa! To był naprawdę wspaniały dzień!

 

 

 


W tym roku naszymi partnerami są Braun i Saturn. Obie marki postawiły uczestniczkom nie lada wyzwanie - jednym z castingowych zadań było zareklamowanie najnowszych produktów do depilacji od Braun. Musimy przyznać, że kreatywność kandydatek wywarła na nas jeszcze większe wrażenie niż podejrzewaliśmy! Dziewczyny – szacunek! :)
Oprócz tego finalistki musiały także zrobić na swoim Insta relację z wydarzenia, wykazać się zmysłem artystycznym do komponowania flatlay’i (tutaj także miały, oczywiście w lifestyle’owym ujęciu, zaprezentować nowości Brauna) oraz odbyć rozmowę z jury. Kto w nim zasiadł?

 

 

Gośćmi specjalnymi były: aktorka Wiktoria Gąsiewska oraz Agnieszka Niedbała, reprezentująca markę Braun. W składzie nie mogło zabraknąć też naszej naczelnej, Martyny Zagórskiej oraz redaktorki, Poli Namysł. Na ostatnim jurorskim fotelu zasiadła Kate Zach, która wygrała poprzednią edycję.

 


Atmosfera na castingu była niezwykła – pełno młodych, kreatywnych osób, mnóstwo śmiechu, dobrej zabawy i… Instastory! Dziewczyny nie rozstawały się ze swoimi smartfonami, dzięki czemu wy mogliście śledzić wszystko na bieżąco!
Dlaczego akurat Braun i Saturn zdecydowały się na współpracę z nami? Bo nasze kandydatki, jak na młody wiek przystało, uwielbiają nowoczesne rozwiązania w technologii.
Najnowsze depilatory Braun wykorzystują inteligentną technologię SensoSmart™, która pomaga dobrać optymalny nacisk podczas depilacji, dając znak sygnałem świetlnym, dzięki czemu nie da się przycisnąć urządzenia zbyt mocno, za to gadżet jest w stanie usunąć za jednym pociągnięciem jeszcze więcej włosków!

 

 

 


Depilatory Braun Silk-épil 7 Wet&Dry z technologią SensoSmart™ posiadają wiele nasadek, które pozwalają na dostosowanie zabiegu do własnych potrzeb. Są bezprzewodowe i mogą być używane w wannie lub pod prysznicem. Udowodniono, że ciepła woda uwalnia endorfiny, naturalny środek przeciwbólowy w ciele człowieka, wywołując uczucie przyjemności i znacznie zmniejszając dyskomfort podczas depilacji.

Wszystkie depilatory z nową technologią SensoSmart™ kupicie w Saturnie. W tym miejscu chcemy też podziękować Sylwia Walczak, która towarzyszyła nam przez cały dzień.

 

 

 

 

 

 

Zwyciężczyniom jeszcze raz gratulujemy wygranej i nie możemy się doczekać na wspólne działania – śledźcie nasz i ich Instagram, bo tam będziemy dzielić się z wami wszystkimi działaniami. A tym, którym nie udało się tym razem - dziękujemy za świetną zabawę!

 

Zobaczcie wideo z eventu!

 

Skomentuj