< wróć

5 powodów, dla których pokochałyśmy domową depilację laserową IPL

5 powodów, dla których pokochałyśmy domową depilację laserową IPL fot. materiały prasowe

Oprócz tego, że można ją wykonać w domu :)

Redakcja

 

 

Brak bólu

Depilacja laserowa to doskonała alternatywa dla bolesnych zabiegów z użyciem wosku czy klasycznych depilatorów. Naszym rewelacyjnym odkryciem są dwa nowe urządzenia do depilacji Braun: Silk-expert 3 IPL i Silk-expert 5 IPL. Obydwa modele depilatorów są przeznaczone do użytku domowego – specjalnie dla dziewczyn i kobiet, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z depilacją laserową! Oprócz tego, że świetnie wyglądają, są przede wszystkim ergonomiczne i banalnie proste w użyciu. 

 

Szybkość

Technologia IPL, w którą wyposażone są depilatory Braun, odpowiada za bardzo szybkie wykonanie zabiegu. Zaoszczędzisz czas nie tylko na podróży z domu do gabinetu i z powrotem. Depilacja laserowa w domu nigdy nie była szybsza i nareszcie stanie się czystą przyjemnością.

 

Bezpieczeństwo

Posiadaczki nawet najbardziej wrażliwej skóry mogą przestać obawiać się depilacji. Depilatory Braun z linii Silk-expert IPL to jedyne urządzenia na świecie, które korzystają z unikalnej technologii SensoAdapt™. Technologia ta polega na nieprzerwanym skanowaniu odcienia naszej skóry aż 80 razy na sekundę, dzięki czemu dostosowuje siłę światła tak, aby wydepilować skórę jednocześnie najbardziej efektywnie i bezpiecznie. Pozwala to na użycie depilatora Braun do tak wrażliwych okolic, jak pachy i okolice bikini.

 

Dokładność

Z poprzedniej cechy wynika kolejna – depilatory Braun wyposażone inteligentna technologia skanującą indywidualny odcień skóry pozwala na maksymalnie perfekcyjną depilację. Efekt gładkiej skóry jest widoczny już po 4 zabiegach wykonywanych raz w tygodniu! Kolejne zabiegi sprawią, że włoski są coraz słabsze, rosną coraz wolniej, aż w końcu całkowicie znikają na długi czas!

 

 

Cena

Co powiesz na perspektywę zaoszczędzenia pieniędzy na akcesoria i kosmetyki do golenia i depilacji przez najbliższe 15 lat? Właśnie tyle czasu może nam posłużyć urządzenie Braun. Przy cenie 1399 zł za model Braun Silk-expert 3 oraz 1849 zł w przypadku modelu Braun Silk-expert 5, taki jednorazowy wydatek na depilator wcale nie wydaje się duży.

 

Urządzenia do depilacji Braun są zdecydowanie godne polecenia. Oszczędzają czas, pieniądze i… nawet najdelikatniejszą skórę 

 

Obydwa modele depilatorów Braun Silk-expert kupisz w sklepach Saturn.

 

 

Skomentuj