< wróć

Chciałabyś zostać Ambasadorką Joy? Oto kilka rad od poprzedniej Ambasadorki Kate Zach!

Chciałabyś zostać Ambasadorką Joy? Oto kilka rad od poprzedniej Ambasadorki Kate Zach!

Kate Zacharzewska

 

Magazyn Joy czytam odkąd pamiętam.  Gdy któregoś dnia zobaczyłam informację o castingu, nie mogłam przejść obok niej obojętnie. Chociaż swoje zgłoszenie wysłałam na ostatnią chwilę, było warto. Mimo ogromnej konkurencji, wygrałam i zaczęłam spełniać swoje marzenia! Te trzy miesiące wniosły w moje życie wiele pozytywnych zmian: nowe doświadczenia, większa mobilizacja i organizacja oraz możliwość poznania samej siebie.  Jestem bardzo wdzięczna Magazynowi Joy za szansę rozwoju jaką mi dali.

 

Mogę jeszcze dodać, że moja przygoda z udziałem w Konkursie Ambasadorka Joy nie dobiegła końca! Tym razem stanę po drugiej stronie, jako część komisji.

 

Pamiętam stres , który towarzyszył mi w dniu castingu. Niemniej jednak podeszłam do wszystkiego z dużym dystansem i wiecie co... to był sposób na sukces!

 

Dzisiaj chciałabym Wam zdradzić kilka rad, o których warto pamiętać przed przystąpieniem do udziału w konkursie. Oto one:  

 

1. Przyjdź na casting uśmiechnięta i pewna siebie. Nawet jeżeli nie wygrasz pamiętaj, że to ogromne wyróżnienie znaleźć się w finałowej trzydziestce. Podczas trwania możesz poznać wspaniałe dziewczyny, z którymi potem będziesz utrzymywać stały kontakt. Ja poznałam Kasię Kmiotek, Polę Bogdańską, Oliwię Dynak, redaktorkę Joy'a Polę Namysł i wiele innych dziewczyn z którymi jestem w stałym kontakcie, rozmawiamy o modzie, zdjęciach i nowościach kosmetycznych. To także dziewczyny, do których mogę zadzwonić gdy mam gorszy dzień i potrzebuję z kimś porozmawiać. 

 

 

 

A post shared by ᴷᴬᵀᴱ ᶻᴬᶜᴴᴬᴿᶻᴱᵂˢᴷᴬ (@kate.zach) on

 

 

 

2. Zadbaj o estetykę swojego Instagrama. 

Jury podczas wstępnej rekrutacji na pewno zwróci uwagę na Twój styl oraz sposób, w jakim kreujesz swoją osobą w Internecie. Postaraj się pokazać się z jak najlepszej strony. Unikaj zdjęć, które mogą być wyzywające, chaotyczne. Uważaj też na to co piszesz w Internecie i jakiego słownictwa używasz. Wiadomo, że każdemu zdarza się popełniać błędy, jednak świat wirtualny jest bardzo okrutny i czasem coś może zostać wykorzystane przeciwko Tobie. 

 

 

 

3. Na Castingu wykaż się kreatywnością. 

Podczas castingu będziesz musiała wykonać kilka zadań. Ważne, byś działała szybko i z głową. W trakcie trwania konkursu będą oceniane Twoje umiejętności pracy pod presją czasu, zaradność oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z innymi uczestnikami. Pamiętaj jednak, że przy tym wszystkim powinnaś mieć fun i podejść do wszystkiego z dużym dystansem :). 

 zdjęcie wykonane podczas castingu

 

  zdjęcia wykonane podczas trwania castingu 

 

4. Pamiętaj, że zostanie Ambasadorką to również obowiązki i praca. 

Reprezentowanie magazynu Joy wiąże się z wieloma przyjemnościami; wyjścia na event, gifty, promocja w sieci. Pamiętaj jednak, że to ciężka praca i wiele obowiązków. Musisz być w stałym kontakcie z redakcją, co wiąże się z wykazywaniem dojrzałości i zaangażowania. Oprócz tego podczas eventów musiała będziesz przygotowywać materiały i relacje na Instagram, ale przede wszystkim godnie reprezentować czasopismo Joy. 

 

Zaproszenia na pokaz Bizuu dla Ambasadorek Magazynu Joy 

 

Kate podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. 

 

 

Czy wzięłabym udział w castingu na Ambasodorkę Magazynu Joy jeszcze raz?

 

Oczywiście! Ta przygoda wiele mnie nauczyła i otworzyła mi drzwi do dalszego rozwoju. Polecam wszystkim dziewczynom które tak jak ja uwielbiają modę, chcą zrobić w życiu coś  nieoczywistego i wyróżnić się z tłumu. 

Trzymam kciuki za Was wszystkie i do zobaczenia na castingu !

xx

 

Kate 

Skomentuj