Reklama

Reklama

 Maria Wnuk

Dyrektor Reklamy Online

tel. 022 421 13 80

kom. 600 909 464

e-mail: Maria.Wnuk@marquard.pl

 

Gracjan Chagowski
Head of Sales Team
tel. 022 421 13 86
kom. 600 909 462
e-mail: Gracjan.Chagowski@marquard.pl



Jarosław Grzywaczewski
Manager ds. Sprzedaży Agencyjnej/ Online
tel. 22 421 13 96
mobile: +48 600 909 445
e-mail: Jaroslaw.Grzywaczewski@marquard.pl


Joanna Kopacz
Manager ds. Projektów Specjalnych
tel. 22 421 13 87
kom. 600 909 474
e-mail: Joanna.Kopacz@marquard.pl

 

Aleksandra Aleksandrowicz
Specjalista ds. projektów specjalnych online
tel. 22 421 13 98
e-mail: aleksandra.aleksandrowicz@marquard.pl


Aleksandra Piguła
Traffic
tel. 22 421 13 35
e-mail: aleksandra.pigula@marquard.pl


Małgorzata Piguła
Traffic
tel. 22 421 10 65
mobile: +48 600 909 487
e-mail: Malgorzata.Pigula@marquard.pl

Reklama

Najchętniej czytanych TOP 5

Reklama